Zdjęcia klasowe

Drodzy rodzice,

w tym roku zdjęcia klasowe odbędą się w dniach 2-5 października, w szkolnej hali, dostaniecie informację od wychowawcy z dokładnym terminem dla Waszej klasy.

Musimy się jednak pochwalić, bo w tym roku wynegocjowaliśmy dla was fantastyczne ceny za odbitki!

Zdjęcie klasowe grupowe w formacie 15×21: cena 10 zł/sztuka

Zdjęcia koleżeńskie w formacie 15×21: cena 10 zł/sztuka

W tym roku będzie również TOTALNA nowość: zdjęcie klasowe w formie elektronicznej ale pod warunkiem, że 75% klasy zamówi to zdjęcie w formie papierowej. W kwestii zainteresowania wersją elektroniczną musicie się porozumieć między sobą w klasie. Bardzo nam zależało na tej opcji, również ze względu na dzieciaki, które nie miały możliwości zamówienia odbitek, bo ich rodzice są w trudnej sytuacji materialnej. Jeśli więc skrzykniecie się w klasach i wyjdzie Wam, że co najmniej 3/4 klasy kupiło odbitkę zdjęcia klasowego to napiszcie bezpośrednio do Janusza Golika na adres: photo@januszgolik.pl i on udostępni Wam zdjęcie na wskazanego maila.

Zamówienia zdjęć odbędą się przez sklep internetowy, płatność tylko przelewem (wychowawcy nie zbierają pieniędzy), dostawa imiennych kopert do wychowawców, którzy rozdadzą dzieciom odbitki.

Tegoroczny fotograf jest naszym tatą ze szkoły i zaproponował najkorzystniejszą opcję cenową wśród wszystkich fotografów, którzy wzięli udział w rozmowach z Radą Rodziców. Jeśli chcecie zobaczyć jakie zdjęcia robi Janusz to zajrzyjcie na www.januszgolik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *