Strefy relaksu dla uczniów Krauzówki

W poniedziałek, kiedy dzieciaki wrócą do szkoły po feriach, będzie na nie czekała miła niespodzianka. Zamówiliśmy pierwszą część sof do stref relaksu, które zaczynamy realizować z naszego radorodzicowego budżetu.

Kupiliśmy 8 kolorowych sof, każda po 200 cm długości. Wartość zamówienia to 14386,57 zł. A to wszystko z Waszych składek!

Z uwagi na to, że meble dla szkół i przedszkoli są naprawdę drogie będziemy je kupować w transzach, powolutku realizując projekt zagospodarowania wszystkich miejsc, które na przerwach służą uczniom w szkole – wnęki na parterze, wnęki na piętrze, korytarze i przestrzeń dla najmłodszych, czyli tzw. akwarium. Zobaczcie projekt, jak to będzie docelowo wyglądało (i kosztowało) oraz przykładowe realizacje.

W kolejnym etapie chcemy kupić kolorowego pufowego węża do akwarium – część faktury zapłacimy z naszego budżetu a część z wpłat 1,5% z podatku PIT, które mamy do wykorzystania również dzięki Waszej hojności.

Zdjęcia i przykłady realizacji dostaliśmy od producenta mebelków www.panqube.pl