Jakie pojazdy mogą wziąć udział w konkursie „Krauzówka na dwa koła”?

Drodzy rodzice,

W związku z pytaniami o możliwość zbierania pieczątek w konkursie „Krauzówka na dwa koła” przyjeżdżając innym środkiem transportu niż rower i hulajnoga, decyzją komisji konkursowej nie zezwalamy na takie odstępstwa od regulaminu.

Nasza decyzja jest podyktowana względami bezpieczeństwa i brakiem infrastruktury dla pojazdów innych niż rower i hulajnoga a szkolna szatnia nie może być miejscem przechowania deskorolek, rolek czy longbordów.

Jako Rada Rodziców myślimy jednak nad rozbudowaniem infrastruktury, która pozwoliłaby w przyszłym roku na udział i deskorolek, i longbordów, i rolek. Chcemy tym tematem zainteresować dyrekcję szkoły. Wszystko zależy również od tego, jakimi środkami finansowymi będziemy dysponować na koniec roku szkolnego.

Jest nam oczywiście przykro, że niekiedy przypadki losowe powodują, że uczennica lub uczeń nie mogą wziąć udziału w rywalizacji ale nie mamy na nie wpływu.

pozdrawiamy

Komisja Konkursu „Krauzówka na dwa koła”