II edycja konkursu „Bank szkolnych pomysłów” ogłoszona

Ogłosiliśmy drugą edycję konkursu „Bank szkolnych pomysłów”. Jest to konkurs mini-grantowy, który umożliwia dofinansowanie projektów zaproponowanych przez nauczycieli Krauzówki, mających na celu rozwój i integrację naszych dzieci. Wniosek konkursowy jest bardzo prosty, a termin składania wniosków to 31 stycznia 2021. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem i formularzem online znajdują się w zakładce dotyczącej Konkursu. Gorąco zachęcamy naszych drogich Nauczycieli do wzięcia udziału w tym konkursie, trochę na przekór trwającej pandemii. Być może obecna sytuacja to właśnie niezły czas na szukanie dobrych pomysłów?